Co nabízíme

Kurzy první pomoci

Záchrana života

Nácvik neodkladné kardiopulmonální resuscitace pro laiky - jinými slovy to, co by k záchraně života měl umět každý člověk. Kurz je kromě teorie zaměřen především na výuku formou prožitku konkrétních situací. Trvání kurzu 90 minut.

Autonehoda

Simulace autonehody, zaměřeno na výuku formou prožitku. Zásady bezpečného zastavení vozidla, ošetření zraněných, první pomoc při úrazech a krvácení. Trvání kurzu 90 minut.

Akutní stavy

Zaměřeno na rozpoznání vybraných akutních stavů ( mdloba, hypoglykémie,  anafylaktická reakce, cévní mozková příhoda, dušení, astmatický záchvat, infarkt myokardu, otrava, poranění oka, stavění krvácení, popálení, zlomenina) a první pomoc v daných situacích.

Pokud máte jiné přání/požadavky na kurzy první pomoci, neváhejte nám napsat. Připravíme Vám kurz dle Vašich požadavků. Máme bohaté zkušenosti s individuálním přístupem. 

 

Semináře

Vysoký krevní tlak

Chcete vědět, co znamená vysoký krevní tlak, neboli hypertenze? Zajímá Vás, jak mu předcházet? Ptáte se, co dělat, když už ho máte a proč? Odpovíme Vám v tomto semináři.

Metabolický syndrom

Chcete vědět, co je to metabolický syndrom? Proč je nenápadný, ale se závažnými následky? Jak souvisí se stylem života? Odpovíme Vám v tomto semináři.

Kouření, cholesterol, ateroskleróza

Ptáte se, proč lékaři nedoporučují kouřit? V čem tkví nebezpečí tabákových výrobků? Proč je výhodné přestat? Co znamená zvýšený cholesterol a jak ho lze ovlivnit? Jak souvisí tabák, cholesterol a ucpávaní cév? Odpovíme Vám v tomto semináři.

Semináře z oblasti interní medicíny ,,namíru,,

Vyberete si téma, které Vás zajímá, a my Vám připravíme seminář konkrétně na Vaše zvolené téma zájmu.

 

Konzultace zdravého životního stylu

Pokud chcete, nebo potřebujete upravit Váš jídelníček  a poradit s pohybovou aktivitou, můžeme Vám s tím pomoct. Naším cílem je dospět k postupné změně, která bude trvalá. Vycházíme z toho, co Vám chutná.

Během úvodní konzultace Vám vysvětlíme podrobnosti jak pracujeme, můžete se ptát, co Vás zajímá a nakonec se rozhodnete, jestli s námi chcete pokračovat dál, nebo ne.